X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

دانشجویان آمار زیستی

آمار؛تصویر دیروز، آیینه امروز،دورنمای فردا

یکشنبه 3 مرداد‌ماه سال 1395 ساعت 14:17

دریافت کارت ورود به آزمون دکتری تخصصی سال 95 روز دوشنبه 4 مرداد ماه

آزمونهای دستیاری دندانپزشکی و دکتری تخصصی پزشکی (Ph.D) روز پنجشنبه برگزار می شود. / دریافت کارت ورود به آزمون روز دوشنبه.

آزمون Ph.D و دوره سی ام آزمون دستیاری دندانپزشکی روز پنجشنبه هفتم تیرماه در دو نوبت صبح و عصر برگزار می شود که با توجه به انتشار کلید آزمون بلافاصله بعد از برگزاری امتحان لازم است داوطلبین هرچه سریعتر نسبت به ثبت اعتراض خود در سایت مرکز سنجش اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی محمدحسین پورکاظمی رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی با اشاره به اقدامات و مراحل اجرایی برگزاری آزمون های دکترای تخصصی و دستیاری دندانپزشکی، از برگزاری این آزمونها در تاریخ هفتم تیرماه سالجاری خبر داد و اظهار داشت آزمون  Ph.D در 59 رشته علوم پایه، 12 رشته داروسازی با شرکت 7100 نفر داوطلب برگزار می شود که از این تعداد 4650 نفر زن و حدود2500 نفر مرد هستند که بر سر تصاحب 1000 نفر ظرفیت در نظر گرفته شده برای این آزمون با هم به رقابت می پردازند.

پور کاظمی با یادآوری این نکته که آزمون Ph.D برای اولین بار است که در تابستان برگزار می شود خاطرنشان کرد براساس مصوبه مجلس شورای اسلامی مصاحبه این آزمون به مناطق آمایشی سپرده شده است و از این پس هر دانشگاهی خود باید از دانشجویان مصاحبه بگیرد که البته برنامه ریزی های آن از سال آینده آغاز خواهد شد.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی در ادامه افزود داوطلبان می توانند کارت ورود به آزمون را روز دوشنبه 4 مرداد ماه از طریق سایت‌ سازمان سنجش آموزش پزشکی دریافت کنند که با توجه به انتشار کلید آزمونها بلافاصله پس از آزمون می توانند نسبت به ثبت اعتراض خود از طریق سایت سنجش اقدام کنند.  

 وی در ادامه از برگزاری دوره سی ام آزمون دستیاری دندانپزشکی تخصصی در بعدازظهر روز پنجشنبه خبر دادو اظهار داشت مراحل اجرائی این از اسفند ماه تا خرداد ماه به طول انجامید که در نهایت 2058 متقاضی شامل 1246 زن و 812 مرد در حوزه های انتخابیه تهران – شیراز – مشهد – همدان – یزد- اصفهان- بابل – کرمان و تبریز در این آزمون شرکت خواهند کرد که با توجه به اینکه بعضی از داوطلبین هم در رشته دندانپزشکی و هم در رشته دستیاری شرکت کرده اند زمان برگزاری آزمون به نحوی برنامه ریزی شده است که تداخلی ایجاد نشود و داوطلبان بتوانند در هر دو آزمون شرکت کنند

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک : عدم نمایش ایمیل بعد از درج
وب/وبلاگ :